Paieška

Vaikui (1181)

Mamai (75)

Prisijungti
Naujas vartotojas

Turgelio atsiradimo istorija

Mamos turgelio atsiradimo istorija

    Daugelis šeimų gimus pirmajam vaikui susiduria su klausimais: kokių daiktų pirmagimui reikės? Kiek tai kainuos? Kaip įsigyti pigiau? DSC_1555_copy.jpg

    Šiuo metu, kai bedarbystė labai didelė ir dažniausiai bent vienas iš šeimos narių neturi darbo, kai sumažinti atlyginimai, pragyventi tapo sudėtingiau, daugeliui iš mūsų jau įprasta pirkti vaikui dėvėtus daiktus, kadangi jų vartojimo laikas labai trumpas, o daiktai, ar rūbeliai – brangūs. Daugelis šeimų turi daugybę nepanaudotų vaikiškų rūbelių, kuriuos vaikai greitai išauga ar žaislų, kurie būna nebeįdomūs. Daiktas, kuris atsibodo ar nebetinka vienam žmogui, kitam gali pasirodyti originalus ir įdomus. Gera daiktą išmesti tikrai gaila, o jų prisikaupia pilnos spintos ir kambariai.

Mano šeimos draugai tikino, kad pradinis vaiko kraitelis kainuos virš 5000 Lt. Mūsų šeimą taip pat palietė ekonominė krizė, tokių pinigų vaiko kraiteliui mes neturėjome, todėl ieškojome būdų, kaip sutaupyti ir įsigyti būtiniausius daiktus nemokamai arba kuo pigiau. Skolinomės dėvėtus vežimėlį, vonelę ir pan. – rezultate pradinis vaiko kraitelis mums kainavo šiek tiek daugiau nei 200 Lt įskaitant sauskelnes!

Ieškodama pigesnių daiktų sau ir būsimam kūdikiui, domėjausi galimybėmis įsigyti daiktus įvairiuose forumuose, kur nėra patogu greitai pirkti ar parduoti, peržiūrėjau ne vieną internetinę parduotuvę, užtrukau valandų valandas, kol pavykdavo susirasti patrauklų variantą. Taip man gimė mintis sukurti internetini portalą, skirtą, pagrinde naudotiems, vaikų ir mamų daiktams įsigyti, kur mamos galėtų pirkti, parduoti, keistis, dovanoti, kur skelbimai būtų susisteminti, ir patogu surasti sau reikalingų daiktų vienoje vietoje. Tai ypač aktualu mums, būsimoms ar esamoms mamoms, kadangi neturime paieškoms daug laiko besilaukdamos ar prižiūrėdamos savo mažylius. Virtualų mamų turgų pavadinau mamosturgelis.lt – kad būtų lengva įsiminti.

    Nusprendžiau sukurti internetinį mamoms skirtą turgų, kuriuo mamos naudotųsi nemokamai. Kadangi mano lėšos ribotos, tai idėją igyvendinau gerų draugų pagalba: bičiulė, dirbanti reklamos agentūroje sukūrė man svetainės dizainą, pažįstamas programuotojas suprogramavo nemokamai pačią svetainę. Kainuoja tik talpinimo paslauga serveryje, todėl nusprendžiau, kad gal pavyks išlaikyti portalą iš reklamos ir skelbimų apmokęstinimo, kai norėsite savo skelbimą pabrėžti. Jei atstovaujate įmones, skiriate lėšas reklamai, ir jums aktualios šia svetaine besinaudojančios mamos, dėkoju, kad įsigysite reklamos, arba išskirsite savo skelbimus, už juos sumokėdamos. Taip jūsų dėka kitos mamos galės naudotis puikiu įrankiu.

    Dėkoju už idėjos palaikymą ir rekomendavimą bičiulėms.

    mama Renata